Akce klubu, schůze, zápisy

Termíny schůzí : každou poslední neděli v měsíci (mimo červenec a prosinec).

Rok 2024: 28. leden, 25. únor, 7. duben, 28. duben, 26. květen, 30. červen, MIMOŔÁDNÁ SCHŮZE 17. srpen (sobota 18:00 hodin), 29. září, 27. říjen, 24. listopad 2024
Čas/místo : 9.30 hod./ Jídelna Kovosteel Staré Město u Uherského Hradiště 

Dne 2. září 2023 pořádá klub cílovou jízdu z Kyjova do Uherského Hradiště do areálu firmy Auto UH, kde bude probíhat akce Auto UH FEST s bohatým kulturním programem spojená s výstavou našich historických vozidel. Bohužel původně plánovaná trasa byla uzavřena z důvodu opravy silnice, omezení je rovněž na hlavním tahu z Brna do Uherského Hradiště v...

V neděli dne 30. dubna 2023 se koná další letošní schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Budou projednány nejbližší klubové akce, bude podána zpráva o jednání ve věci nového způsobu testace vozidel a spousta dalších informací.

V neděli dne 26.února 2023 se koná další letošní schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Všichni členové i příznivci jsou srdečně zváni.

Vážení přátelé a členové klubu, po prozkoumání parkovišť a otevíracích dob restaurací a hospod jsem zjistil, že hospoda která má otevřeno a dá se zaparkovat, je na náměstí v Uherském Ostrohu, naproti přes ulici, jak míváme srazy. Dá se tam sednout na kafe, čaj a pivo, limo. Restaurace mají 31. 12. zavřeno, nebo nemají vhodné parkoviště.

V neděli dne 27. listopadu 2022 se koná letošní poslední schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Všichni členové i příznivci jsou srdečně zváni.

V neděli dne 30. října 2022 se koná letošní předposlední schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Všichni členové i příznivci jsou srdečně zváni.