Akce klubu, schůze, zápisy

Termíny schůzí : každou poslední neděli v měsíci (mimo červenec a prosinec).

2023: 29. leden, 26. únor, 26. březen, 30. duben, 28. květen, 27. srpen, 24. září, 29. říjen, 26. listopad 2023
Čas/místo : 9.30 hod./ Jídelna Kovosteel Staré Město / 

Dne 2. září 2023 pořádá klub cílovou jízdu z Kyjova do Uherského Hradiště do areálu firmy Auto UH, kde bude probíhat akce Auto UH FEST s bohatým kulturním programem spojená s výstavou našich historických vozidel. Bohužel původně plánovaná trasa byla uzavřena z důvodu opravy silnice, omezení je rovněž na hlavním tahu z Brna do Uherského Hradiště v...

V neděli dne 30. dubna 2023 se koná další letošní schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Budou projednány nejbližší klubové akce, bude podána zpráva o jednání ve věci nového způsobu testace vozidel a spousta dalších informací.

V neděli dne 26.února 2023 se koná další letošní schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Všichni členové i příznivci jsou srdečně zváni.

Vážení přátelé a členové klubu, po prozkoumání parkovišť a otevíracích dob restaurací a hospod jsem zjistil, že hospoda která má otevřeno a dá se zaparkovat, je na náměstí v Uherském Ostrohu, naproti přes ulici, jak míváme srazy. Dá se tam sednout na kafe, čaj a pivo, limo. Restaurace mají 31. 12. zavřeno, nebo nemají vhodné parkoviště.

V neděli dne 27. listopadu 2022 se koná letošní poslední schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Všichni členové i příznivci jsou srdečně zváni.

V neděli dne 30. října 2022 se koná letošní předposlední schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Všichni členové i příznivci jsou srdečně zváni.