Akce klubu, schůze, zápisy

Termíny schůzí : každou poslední neděli v měsíci (mimo červenec a prosinec).

2023: 29. leden, 26. únor, 26. březen, 30. duben, 28. květen, ...
Čas/místo : 9.30 hod./ Jídelna Kovosteel Staré Město / 

V neděli dne 30. dubna 2023 se koná další letošní schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Budou projednány nejbližší klubové akce, bude podána zpráva o jednání ve věci nového způsobu testace vozidel a spousta dalších informací.

Zde jsou uvedeny registrační formuláře na klubové akce v nejbližší době. Vyplňujte zodpovědně, odesláním formuláře se zavazujete k účasti na příslušné akci. Přihlášky jsou pouze pro členy klubu.

V neděli dne 26.února 2023 se koná další letošní schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Všichni členové i příznivci jsou srdečně zváni.

Vážení přátelé a členové klubu, po prozkoumání parkovišť a otevíracích dob restaurací a hospod jsem zjistil, že hospoda která má otevřeno a dá se zaparkovat, je na náměstí v Uherském Ostrohu, naproti přes ulici, jak míváme srazy. Dá se tam sednout na kafe, čaj a pivo, limo. Restaurace mají 31. 12. zavřeno, nebo nemají vhodné parkoviště.

V neděli dne 27. listopadu 2022 se koná letošní poslední schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Všichni členové i příznivci jsou srdečně zváni.

V neděli dne 30. října 2022 se koná letošní předposlední schůze členů Slováckého Veteran Car Clubu Uherské Hradiště v obvyklém čase (9:30 hodin) na obvyklém místě (Restaurace v areálu KovoZOO). Všichni členové i příznivci jsou srdečně zváni.